GISMETEO: Погода по г.Полтава
Осуществлять заказ можно по тел.:

г. Полтава  
(0532)61-14-36                                                           
(05322)2-87-79

                                 
Окуляри полікарбонатні відкриті з додатковим захистом з боків. Скло – панорамна монолінза з прозорого полікарбонату /2мм/, яка не дає викривлення. Дужки регулюються за довжиною забезпечуючи індивідуальну посадку. Можливе регулювання кута нахилу лінз. Спеціальна форма завушників забезпечує щільне та м’яке притискання до голови, що підвищує комфорт, особливо при довгостроковому використанні. Окуляри мають додаткове покриття від подряпин та проти запотівання. Дужки мають отвори для кріплення поворозки. Рекомендується використовувати при шліфувальних, свердлильних, фрезерувальних, токарних, монтажних, слюсарних та інших роботах, зв’язаних з холодною обробкою металів, каменя, пластмас, дерева та інших матеріалів. Також використовуються робітниками медичної галузі в умовах, які потребують високу точність робіт.
Артикул: ET-46PR
Страна: Украина
Окуляри захисні закриті з непрямою вентиляцією. Лінза з полікарбонату, яка не дає викривлення і не має обмежень у використанні. Обтюратор щільно притискається до обличчя, але завдяки оправі спеціальної форми з м’якого ПВХ не завдає тиску. Окуляри мають додаткове покриття проти запотівання. Кріплення – еластична стрічка, яка регулюється по довжині. Рекомендуються для захисту очей від пилу, піску, цементу, бризок нерозїдаючих рідин при виконанні будівельних, сільськогосподарських, станочних робіт.
Артикул: ET-49A
Страна: Украина
Окуляри полікарбонатні відкриті. Скло – панорамна монолінза з прозорого полікарбонату /2мм/, яка не дає викривлення. Окуляри дуже легкі , забезпечують зменшення навантаження під час тривалого використання. Сучасний дизайн окулярів забезпечує відмінне поле зору та надійний захист. М’які кінцівки дужок для підвищення рівня комфорту та стабільності у носінні.
Артикул: J-19
Страна: Украина
Окуляри захисні закриті з непрямою вентиляцією. Лінза з полікарбонату, яка не дає викривлення і не має обмежень у використанні (оптичний клас №1). Сучасні окуляри мають покриття проти запотівання, покращену форму оправи і збільшений панорамний огляд. Забезпечують 100% захист від ультрафіолету. Широка резинка легко регулюється по розміру. Можна одягати на корегуючи окуляри та використовувати з респіратором. Окуляри використовуються для різних видів робіт. Рекомендуються для захисту очей від механічних пошкоджень стружками і осколками, відлетаючими при станочній обробці матеріалів, невеликих частин каменя, золи, угля, бризг будівельних розчинів, роботі з пнемо- та електроінструментом, тощо.
Артикул: G-05-2
Страна: Украина
Окуляри захисні закриті з прямою вентиляцією. Лінза з полікарбонату, яка не дає викривлення і не має обмежень у використанні (оптичний клас №1). Сучасні окуляри мають покриття проти запотівання, покращену форму оправи і збільшений панорамний огляд. Забезпечують 100% захист від ультрафіолету. Широка резинка легко регулюється по розміру. Можна одягати на корегуючи окуляри та використовувати з респіратором. Окуляри використовуються для різних видів робіт. Рекомендуються при станочних, будівельних, монтажних роботах, роботі з пнемо- та електроінструментом, для захисту очей від бризг хімічно неактивних речовин, тощо.
Артикул: G-06
Страна: Украина
Артикул: 0-505
Страна: Украина
Окуляри відкриті з широкими дужками для додаткового захисту очей з боків. Скло – панорамна монолінза з прозорого полікарбонату /2мм/, яка не дає викривлення. Окуляри призначені для захисту від механічних пошкоджень. Дужки мають отвори для кріплення поворозки. Рекомендується використовувати при шліфувальних, свердлильних, фрезерувальних, токарних, монтажних, слюсарних та інших роботах, зв’язаних з холодною обробкою металів, каменя, пластмас, дерева та інших матеріалів.
Артикул: ET-30S Clear
Страна: Украина
Окуляри відкриті з широкими дужками для додаткового захисту очей з боків. Скло – панорамна монолінза з затемненого полікарбонату /2мм/, з сонцезахисним фільтром для промислового використання. Окуляри фільтрують ультрафіолетове випромінювання і захищають від яркого сонця. Також призначені для захисту від механічних пошкоджень. Дужки мають отвори для кріплення поворозки. Рекомендується використовувати при будівельних, монтажних, господарчих, допоміжних та інших роботах, пов’язаних з довгостроковим перебуванням на відкритих майданчиках при яркому сонячному освітленні; як сонцезахисні окуляри для повсякденного використання.
Артикул: ET-30S Smoke
Страна: Украина
Артикул: ET-30S Amber
Страна: Украина
Щитки